szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - UWAGA dla zjadaczy Bebilon pepti 2


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2006-11-24
Email
wiadomość przekopiowałam z inego forum: To bardzo ważne! Przed chwilą ogłoszono w TV, że jedna z partii Bebilonu Pepti 2 została wycofana ze sprzedaży. Stało się to w związku z nieprawidłowościami w produkcji substancji zwiotczającej mięśnie. Ta seria to: 202531 z datą ważności: 15.08.2008r. Koniecznie sprawdzcie swoje opakowania! Od razu zaznaczam, że niekoniecznie miało to mieć związek ze wstrzymaniem produkcji preparatu zwiotczającego mięśnie, ale obie wiadomości zostały podane razem i tak wywnioskowałam. Czytałam również na forum karmienie butelką, że tą serię wstrzymano po reklamacji matki, której dziecko po tym mleku miało podejrzenie zatrucia.
MoniaW
2006-11-24
12:08:19
Email
Dzwoniłam do pediatry -alergologa mojej córki odnośnie Bebilonu Pepti 2, gdyż moja mała na nim rośnie. Stwierdził że to kolejna sensacja podobnie jak z mlekiem pregestmilem, ale że teraz będą trudności z zakupieniem tego preperatu do momentu określenia czy to prawada czy kłamstwo, więc będziemy musieli przejść na Amino lub wrócić do Beilon Pepti 1 - Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum