szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co moze być dziecku...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monika__B
2006-11-03
Email
Witam, mam 5miesiecznego synka. W dzieć potrafi nawet 3 razy usnać jednak jest to "sen" 15 minutowy. Czasami zdażało mu sie zasnąć na dłużej ale to żadko. No i pod oczkami ma sińce (chyba spowodowane brakiem snu - co robić?) Martwi mnie to gdyż dzieci w czasie snu sie rozwijają i rosną a mój malec mało w dzień śpi. Co prawda w nocy śpi do 5godz - 6godz rono. Budzi sie tylko na jedzenie - ok 5 razy. W dzień je mi mało ale czesto. Nie wiem czym moze być to spowodowane. Pomyślałam o ząbkach bo pierwsze dwa już tronienie widać :) ale nie jestem pewna więc prosze o pomoc. Może komuś teś sie to przydażyło
lidiamital
2006-11-04
08:49:33
Email
Znowu ja. Mój Damiś to też mały niespałek. Po prostu jedne dzieci potrzebują więcej inne mniej snu. Ważne czy prawidłolwo się rozwija i ile waży napisz w temacie mam majowych co mały potrafi i ile waży możesz tam porównać z naszymi dziećmi.
lidiamital
2006-11-04
08:49:46
Email
Znowu ja. Mój Damiś to też mały niespałek. Po prostu jedne dzieci potrzebują więcej inne mniej snu. Ważne czy prawidłolwo się rozwija i ile waży napisz w temacie mam majowych co mały potrafi i ile waży możesz tam porównać z naszymi dziećmi.
monika__b
2006-11-04
12:50:24
Email
Dziekuje :) Bardzo sie martwiłam ze jest cos nie tak. Dziekuje uspokoiłas mnie :)
Monika__B
2006-11-04
12:51:43
Email
pisze z małym i dlatego takie małe litery w nicku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum