szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kękające naczynka krwionoścn na buźce:((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
setka
2006-07-09
Email
Witam:)) bardzo dlugo juz tutaj nie zagladalam ale tylko dlatego ze praca pochlania moj czas i cala energie:(( msm problem. Mojemu Miloszkowi pekaja na buziaczku naczynka krwionosne, czy jest na to jakas rada??? Lekarz poradzil mi zeby podawac malemu codziennie 5 kropli Cebionu ale jakos efektow nie widze. Mialyscie taki proble?? Pozdrawiam
MoNiSiA
2006-07-09
12:45:55
Email
Cześć setka, mojej córci też pękają naczynka i też bym chciała usłyszeć jakąś radę. ;-) Kompletnie nie wiem co podać małej żeby zapobiec temu.
kyja
2006-07-09
16:00:34
Email
mój Misio, gdy miał 4 m-ce to na policzkach popękały mu naczynka krwionośnie-ma takie malutkie czerwone żyłki na policzkach.Początkowo wiązałam to ze stosowaniem przez tydzień maści sterydowej na AZS,a teraz zastanawiam się czy nie miało to związku z krzepliwością krwi-mały miał nieciekawe wynki krwi w tym czasie, wszystko jest już ok, i tak naprawdę nie wiadomo dlaczego takie były.Lekarze uważają,że mogło to mieć związek z AZS...Na razie nie pękają mu żyłki. Słyszałam,że na uszczelnianie naczyń krwionośnych dobre jest wapno z wit. c-ale głowy za to nie dam, najlepiej zapytać pediatrę.
OlkaK
2006-08-19
07:44:28
Email
Mam ten sam problem. Na policzkach mojej malej są drobne czerwone niteczki. Ja tez podaję cebion,ale efektów brak.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum