szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - metody na małego NIE- Śpiocha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-07-07
Email
Mój synek skończył 7 tygodni ale w dzień nie potrafi przespać tylu godzin ile niemowlęta w tym wieku powinny.Co gorsza śpi coraz mniej. Przez cały dzień może są to dwie godziny. W nocy budzi mnie znacznie częściej niż wcześniej. Czasami sen trwa tylko 10 mniut.Może macie jakieś sposoby.
polishgirl
2006-07-07
13:55:35
Email
Lidia, mój synek ma co prawda skończone 4 miesiace, ale tez od jakiegoś czasu , psi w dzień góra 30 minut. Wczora np. to mysałam ze juz szaleję, bo marudził , a jak zasnał to na 10 -20 minut. nie wiem czy przespał 2 godziny w całym dniu. W nocy jak juz spał od godziny 20 - 21 do godziny 2 w nocy, tak od kilku dni budzi sie co 2 godziny, poje troszke cyca i spi dalej. Ja myslę że to przez te upaly, bo nie wiem co innego. Jeśli twój synek tez tak ma, to najprawdopodobniej prze to że jest goraco.
polishgirl
2006-07-07
13:57:02
Email
kurcze ale narobiłam błędów. pisze szybko, żeby jeszcze zdąrzyc coś w domu porobic, bo właśnie maluch zasnął. Ciekawe na jak długo
OlkaK
2006-08-19
07:51:22
Email
Czesc Dziewczyny. Ja też mam z mała ten problem. W nocy owszem spi. Zasypia 21-22:00, a wstaje o 6-7:00. Jednak w dzien spac nie chce. Czasem uda mi sie ja uspic i wtedy lece biegiem na spacer bo tak to bym wcale nie wyszla (w wozku nie zasypia tylko sie wydziera:)). Jednak najczesciej jest wlasnie tak,ze mala przysypia na 10-20 min, a potem otwiera slepka i po drzemce. Czasem mam dosc, ale co robic.Byłam u lekarza bo myslalam, ze moze jest chora, ale zdrowiuska jak rybka, a lekarz powiedzial, ze ten typ tak ma i widocznie tyle snu jej wystarcza. Pozdraiwam i zycze duzo cierpliwosci

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum