szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - CO ROBIĆ - TRACĘ POKARM, A CHCĘ KARMIĆ NADAL PIERS


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
JOLA-JOLKA
2006-07-06
Email
Witam wszystkie mamy.Wróciłam do pracy.Matyś ma 4,5 miesiąca, a ja tracę pokarm.Koleżanki kazały mi pić piwo karmelowe i sok jabłkowy i nic nie pomaga.Co robić?
Goga66
2006-07-06
10:29:28
Email
Jolu, chyba jak najczęściej odciągać. Ale jak to pogodzić z pracą?
Goga66
2006-07-06
10:49:57
Email
Są upały - pij też naprawdę dużo. ALe najważniejsze jest ściąganie, czym rzadziej karmisz czy ściągasz, tym więcej pokarmu wytracasz niestety. Piersi dostosowują się do okoliczności
Kajka
2006-07-06
15:02:12
Email
j apolecam jeszcze picie herbatki hipp dla matek karmioncych, w moim przypadku dzialaja
polishgirl
2006-07-06
18:35:02
Email
w moim przypadku działa piwo Karmi. naprawdę po wypiciu jednej butelki, mam piersi pełne mleka.
JOLA-JOLKA
2006-07-17
13:42:17
Email
Dzięki dziewczyny.Pije dużo soku jabłkowego i trochę pomaga.
Agnes
2006-07-18
11:54:00
Email
Witam. Ja piłam zioła mlekopędne fito- mix. Na mnie działały rewelacyjne a kosztują grosze. Pozdrawiam
21Aneta
2006-07-18
12:18:13
Email
Za to u mnie świetnie sprawdzała się kawa zbożowa z mlekiem. Piłam ją na okrągło przez pierwsze dwa miesiące po porodzie i nigdy nie miałam problemu z pokarmem, zawsze mleczka było dużo. Potem laktacja tak mi się nakręciła, że już nie musiałam tej kawy pić.
21Aneta
2006-07-18
12:21:55
Email
A co do ściągania - Goga ma rację. Ściągaj jak najczęściej i ile tylko się da. Jak idziesz na siusiu do ubikacji to powyciskaj troche mleczka do kibelka. Musisz to robić jak najczęściej! To naprawdę pobudza laktację bo piersi produkują mleko jak są puste, czyli po każdym opróżnieniu. A jak nie będziesz tego mleczka odciągała to nie będzie się produkowało... Wiem po sobie. Ja nawet jak szłam z przyjaciółkami do pubu to chodziłam do kibelka i opróżniałam piersi, one sobie pifko piły a ja w kibelku cycusie gniotłam :)
JOLA-JOLKA
2006-07-19
14:20:24
Email
Dzięki Anetko.Zaraz urwę się z pracy na chwilkę i tak zrobię jak mówisz.
Cytrynka7
2006-10-06
00:08:38
Email
POMOCY...ja nie mam lekko z tym karmieniem.Alan jest z 18lipca i moglby cigle wisiec na piersi.Ale z czasem "dorastania" ma dluzsze przerwy(czasem nawet 2godz. na spacerze).Probowalam juz wszystkiego,nawet wypozyczalam laktator elektryczny medeli i nic.Jak jescze mozna zwiekszyc laktacje?Mlody tez czesto ulewa.Zdarzaly mi sie tez okolicznosciowe butelki,po ktorych czasem nawet wymiotuje.A tak poza tym wszystko jest w porzadku.Jest spokojny,nie placze,ma ladne kupki i lubi "popierdziec".W nocy normalnie spi i je co 2-3,4 godz.Wiec czy ktoras z was wie moze o co chodzi?Prosze pomozcie,bo jestem juz niemalo zdesperowana.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum