szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - OD KIEDY DWIE DRZEMIKI W CIAGU DNIA?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-06-15
Email
dziewczyny, od kiedy wasze maluchy spaly po 2 razy? moja julka ma 6 miesiecy, od jakiegos czasu marudzi z trzecia drzemka. na ogol spi od pol godziny do poltorej godziny, ale ostatnio nie chce spac wieczorem, tzn. ok 5 po pol. klade ja spac ok 8, ale jezeli nie spi trzeci raz to do 8 wieczorem marudzi od ok. 6-6:30. no i dodatkowo pojawil sie problem ze spaniem w nocy. juz nie wiem, czy to moze od tego ze spi 3 razy w ciagu dnia, i to dla niej za duzo, czy po prostu ja rozbestwilam drzemiac razem z nia w lozku albo biorac ja w nocy do nas, kiedy nie moze ponownie zasnac. podejrzewam ze chodzi raczej o to drugie wyjscie ale jestm ciekawa jak bylo u was. czy bralyscie dzieciaki do waszych lozek? do tej pory ladnie spala we wlasnym lozeczku, ostatnio jest z tym problem, i podejrzewam ze sama sie do tego przyczynilam :-((( pozdrawiam, magda
natalka86
2006-07-12
14:16:24
Email
oj wydaje mi sie ze popelsnilas blad bo dzidzi spodobalo sie spanie z rodzicami.a jak do tego sie juz przyzwyczaji albo chociaz raz "pokaze" to moze byc ciezko...
natalka86
2006-07-12
14:17:00
Email
oj wydaje mi sie ze popelsnilas blad bo dzidzi spodobalo sie spanie z rodzicami.a jak do tego sie juz przyzwyczaji albo chociaz raz "pokaze" to moze byc ciezko...
Goga66
2006-07-12
18:01:28
Email
Są jak zwykle dwie szkoły - jedna brać, druga nie brać do łóżka. Zuzia nadal śpi z nami :) Obie szkoły udowadniają, że dziecko jest pewniejsze siebie itp. kiedy się z nim śpi/nieśpi (niepotrzebne skreślić)razem. Może mała tęskni za przytuleniem się do mamy i dlatego wykorzystuje noce? Dzieci to małe spryciarze :) Z drugiej strony ja nie umiem odmówić Zuzi okazji do przytulania się.
Nie wiem, jakie są u Ciebie temperatury , bo u nas takie upały, że tylko z tego powodu dzieci gorzej śpią. Ja Zuzi drzemek nie ograniczam - w upały śpi więcej. Jednak, kiedy prawie w dzień nie spała i tak na nocny odpoczynek układała się między 23 a 24.
Magdalenka
2006-07-12
23:19:05
Email
ojej u nas upaly straszliwe, 30-35 stopni. upal nie jest najgorszy, nie do zniesienia jest ta cholerna wilgoc nawet 90procent. jakby sie oddychalo woda. wszystko wilgotne. z jula chodze na spacer albo wczesnie rano albo wieczorem, albo nawet wcale. gdyby nie klimatyzacja w mieszkaniu to tylko w leb sobie strzelic. ze spaniem jest lepiej. mala spi jak dawniej. z przestawieniem jej na lozeczko nie bylo najmniejszych problemow. z checia bym spala z nia, to takie slodkie widzec jej buzie jak sie czlowiek budzi, ale sie obawaim ze jej potem nie wyprowadze do 5 roku zycia z naszego lozka ;-) poza tym, chyba zaczyna zabkowac, stad okresowe problemy ze spaniem, no i te cholerne upaly... pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum