szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - REWOLUCJE?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-05-25
Email
moja julka w przyszlym tygodniu skonczy 6 miesiecy. w ciagu dnia ma 3 drzemki roznej dlugosci, w nocy spi od 8:30 do 5-6 rano na mleczko, potem czesto zasypia do 8:30, albo nie zasypia i jest na nogach do kolejenj drzemki ok. 10. od kilku dni nie chce spac po poludniu, tzn. ok 5. widze ze jest zmeczona, trze oczka, ziewa, ale jednoczesnie stara sie nie zasnac, fika, macha nozkami itd, lozeczkla malo nie rozwali tak skacze. dodam, ze z pozostalymi drzemkami nie ma najmniejszego problemu, zasypia ladnie. nie wiem co sie z nia dzieje, czy jest juz na tyle duza, ze wszystko jest dla niej na tyle interesujace, ze pada na nos, a nie usnie, czy dzieci po prostu przechodza taki etap. julka jest bardzo aktywnym dzieckiem, sama juz prawie siedzi, potrafi stanac na nozki trzymana za raczki, prawie caly czas gaworzy, pluje itd. jak bylo u waszych maluszkow w tym wieku? ja juz trace nerwy na te mala rebeliantke
MoNiSiA
2006-05-25
06:53:16
Email
Madziu, wszystko jest ok. U mnie było to samo. Z kilku drzemek popołudniowych zrobiła się jedna, aczkolwiek konkretna. Czasem moja Julcia potrafi przespać 3 godziny. To naprawdę sukces :) I ja mam wolnego czasu troszkę, i ona się zregenreuje. Jest ok. Kiedy J miała pół roczku, pamiętam, że też zastanawiałam się czy wszystko jest prawidłowo. :) Ale spokojnie Madziu, Twoją córeczkę wszystko teraz interesuje, ciekawi. To normalne, że choć zmęczona nie zaśnie. Albo odwrotnie - przejęta poznawaniem świata jest tak zmęczona, że AŻ nie może zasnąć. Tak, czy siak wiadomo, że wszystko kręci się wokół Jej nowych umiejętności. Głowa do góry, myślę, że najlepszym sposobem na zapewnienie spokoju i harmonii jest zaplanowanie nowego rozkładu dnia i jego realizacja. Pozdrawiam, sukcesów życzę :*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum