szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ZYWIENIE jak zaczac


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kajka
2006-05-16
Email
Kiedy zaczynac wprowadzac nowe pokarmy dziecku? i od czego zaczac? marcheweczka, jabuszko...
Kajka
2006-05-16
13:30:17
Email
a kiedy i od czego wy zaczynalyscie??
Agnes
2006-05-16
13:37:03
Email
Ja zaczęłam jak maluszek miał 4.5 miesiąca od jabłuszka ze słoiczka. Po dwóch tygodniach spróbowałam marchewkę. Maluch 01.06 skończy pół roku i obecnie z apetytem sobie podjada zupki warzywne gerberka.
Guśka78
2006-05-16
14:08:51
Email
JA ok 4 m-ca dałam pierwszą marchewkę ze słoiczka, poźniej była zupka z marchewki i ziemniaka. Teraz Kasia ma skończone 6 m-cy zjada oprócz mleczka NAN, kaszki, zupkę z marchewki, ziemniaka, pietruszki i mięska królika. Przemycam też jej jabłko starte z bananem, ale generalnie nie przepada za tym (ze słoika też nie chce deserków. Kiedyś spotkałam sie z opinią,że kolejność wprowadzania podstawowych produktów nie jest aż tak istotna, jak to by wprowadzać pojedyńczo i obserwować czy nie ma alergii i tego sie trzymam.
katka
2006-05-16
22:08:03
Email
Mozesz zaczac od 4 miesiaca a jak karmisz piersia to od 6. Zacznij od jabłka albo marchewki, daj troche i patrz czy nic sie nie dzieje, nastepnego dnia mozesz dac wiecej i z czasem zwiekszac menu. Wygodne sa dania jednoskladnikowe ze sloiczkow- ziemniak marchewka miesko itp. ktore mozesz mieszac ze soba

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum