szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Ferrum Lek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2006-05-05
Email
Dziewczyny czy któraś z Was podawała swojemu maluszkowi żelazo pod nazwa Ferrum ? Moja Natalia ma lekka anemie i dostala ten lek do picia boje sie jednak czy to nie wplynie niekozystnie na jej zabki, czytalam ze po zelazie sie odbarwiaja. Moze ktoras mama stosowala ten lek i jak pozniej bylo z zabkami ? Natalka nie ma jeszcze zabkow wiec moze nie zaszkodzi jej. Pozdrawiamy
sylwetka
2006-05-06
08:36:13
Email
ja dawałam i nic, przemywałam tylko ząbki wacikiem z wodą
kyja
2006-05-06
13:24:51
Email
ja podawałm Misiowi, gdy miał 5-6 m-cy.Nie miał jeszcze ząbków i syrop w żadnym widocznym stopniu nie wpłynął na wygląd wyrżniętych później ząbków.Pozdrawiam!
Agucha
2006-05-06
18:27:44
Email
Dziękuję uspokoiłam się i będe spokojnie podawać ten lek Nati.
Isia
2006-05-10
15:53:17
Email
Witajcie! Ja też mam podawać Weronice żelazo. Ciekawi mnie, czy zauważyłyście jakieś zmiany? W kupkach, w apetycie.. tak ogólnie czy wpływa jakoś na te kwestie. Pozdrawiam.
Agucha
2006-05-10
16:03:08
Email
Isia wpływa ! U nas np. bardzo korzystanie do tej pory Nati robiła kupki co 5 ! dni a od kiedy podaje jej żelazo to robi codziennie piekna kupeczke i ma ona kolor czarno zielony ale to ponoc normalne po zelazie nawet w ulotce tak pisza. Poza tym nie zauwazylam nic innego, nie chce za bardzo tego pic bo jest strasznie slodkie i zawsze jest ryk ale coz mus to muz . Ile musisz Malej podawac bo ja 5ml ?Pozdrawiamy
kyja
2006-05-10
23:17:06
Email
nie pamiętam,żeby w kupce Misia i jej czestotliwości były jakieś zmiany przy podawaniu żelaza.Dostawał 5 ml dziennie przez cały miesiąc ( chyba-z tego co pamiętam;-))).Ale to nie zmienia faktu,że pewnie może wpłynąć na kolor o częstotliwośc kupki.Misio podczas kuracji był karmiony wyłącznie piersią, moze dlatego nie zauważyłam zmian?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum