szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak i ile czasu przechowywac sciągniete mleko?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
anka74
2006-03-28
Email
Dziewczyny jak dlugo moge trzymac ściągniete mleko w lodowce i czy np. butelka ma być szczelnie zamknięta???
polishgirl
2006-08-27
21:47:12
Email
bena, mozesz przetrzymywać np w buteleczkach lub słoiczkach po deserkach i soczkach. Dziewczyny mi tak radziły i jak szłam na wesele to tak przez tydzień gromadziłam mleczko w takich butelkach, a nawet w zwykłych małych słoikach, oczywiście wymytych i wygotowanych. Mozesz dolac mleko np ściagniete wieczorem do sciągnietego rano, jednak temperatura musi byc taka sama, nie wolno mieszac mleka ściągnietego z przetrzymanym, zimnym w lodówce. Również po rozmrozeniu nie powinno sie mieszać mleka z róznych buteleczek, np, jeśli ściągnęlas tylko 40 ml zamroziłaś i np w drugiej buteleczce sciągnełaś 60 ml tez zamroziłaś to nie mozesz tego mleka zmieszać razem po rozmrożeniu, nalezy je podac osobno. Acha, ponoc te woreczki nie są praktyczne , bo zle sie wlewa i wylewa z nich mleczko.
bela
2006-08-27
23:03:53
Email
wykorzystaj sloiczki po daniach.Wychodzi najtaniej ;-))
Kasia:)
2006-09-20
13:25:22
Email
Pinkie tu jest :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum