szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do mam karmiących butelką-pomoc


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bela
2006-03-27
Email
drogie mamy ktore z roznych powodow nie karmilyscie piersia albo dokarmialy.Powiedzcie prosze czy Wasze pociechy po butelce zasypialy???A jesli nie to jakie znacie sposoby by malenstwa spaly???co robic???JA dokarmiam butelka.Widac ze maluszkowi chce sie spac po jedzonku ale nie potrafi sobie usnac.Ja sobie z tym poradzic????????????
Doti
2006-03-27
10:09:50
Email
Belu, mi Greta w dzień nigdy nie zasnęła przy butelce. Miałam łatwiej bo było ciepło więc po karmieniu pakowałam ją do wózka i na spacer wychodziłam no i wtedy słodko zasypiała. Natomiast wieczorem wypiła butelkę i zasypiała. Trzymałam się (próbowałam)zasady Tracy Hogg: karmienie, aktywność, sen. Rzadko się udawało. Ja bym próbowała..Greta zasypiała też czasem w foteliku a nieraz w huśtawce. Karmisz Tomka butelką cały czas, czy dokarmiasz??
bela
2006-03-27
13:00:49
Email
dokarmiam 2 razy ale ani mysli potem o snie.Podrzemie przy butelce i tyle.Wtedy go pilnuje a potem gdyby usnal to mialabym chwile dla siebie i domu a tak to musze sie nim zajmowac i nie mama czasu nawet na siusiu.A jak dam mu cycusia to zazwyczaj zasypia
Inka
2006-03-27
13:33:03
Email
Belu ja tez dokarmiam butelka. Staram sie mu podawac ja tak jakbym podawala piers tzn. chodzi mi glownie o ulozenie cialka i o przytulanie sie, buziaczki itp.Zasypia ale z trudem. Widze jak walczy ze snem ale sie mu nie udaje :) Jakie mleczko podajesz? Bo ja Bebiko Omneo.
bela
2006-03-27
15:49:35
Email
ja daje NAN.Dr powiedziala ze ma smak najbardziej zblizony do mleka matki.Sprawdzilam i naprawde tak jest :-)))
moni
2006-03-27
16:32:59
Email
Zgadza się Nan jest bardzo zbliżony smakiem do mleka matki.Ja schodząc z cyca przetestowałam chyba wszystkie sztuczne mleka.W naszym przypadku tylko po Nan maluszek jest spokojniejszy,lepiej się wypróżnia,zmniejszyły mu się kolki i nie dostał żadnej wysypki.Polecam.
moni
2006-03-27
16:40:29
Email
Chciałam jeszcze dodać że maluszek nie zawsze będzie spał po butelce.Mój "guguś"przestawiał się na butelkę z cyca 2 tyg i przez cały czas marudził a spał raptem 9 godz na dobę.Pediatra stwierdziła że jest ok bo każdy maluch sam sobie reguluje czas spania.Odkąd zabieram go na spacery jest coraz lepiej.Ale gdy jest wyjątkowo marudny a oczka maślane dostaje smoczek i tak trzymam go mu nawet godz przy ustach aż uśnie.
Inka
2006-03-27
18:18:09
Email
Kupie dzisiaj Nan i wyprobuje go. Moze faktycznie nie odpowiada malemu bebiko
hulka
2006-04-12
21:21:35
Email
Hej!Dziewczyny mam problem:mały od tyg.stawia się przy butelce,tzn.płacze w trakcie karmienia i zaraz po aż do odbicia,wierci się,wytrąca butelkę rączkami.Karmię go samą butlą od miesiąca,mleko jest to samo,smoczek też(przy większej dziurce ulewał),temperatura pokarmu odpowiednia.Pediatra też mi nic nie doradziła oprócz spacerów.Ładnie przybiera na wadze i nie jest chory.Więc co mu jest?Gdzieś czytałam że dzieci po 4 mies.interesuje wszystko i tak szaleją.Ale on nie skończył jeszcze 3 mies.Watpie też żeby to były zabki bo jeszcze za wcześnie.Miałyście podobny problem?Doradźcie coś bo nie wiem co robić.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum