szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - po wizycie u neurologa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2006-01-12
Email
Cieszę się ogromnie i chcę się podzielić z Wami ta radością... że sugestie i podejrzenia pediatry, że Patryczek ma dużą główkę tzn. za dużą..okazały się niepotrzebne.Byłam z małym u neurologa i wszystko jest ok.I drżenie , które odczytałam jako drgawki były drżeniem właśnie a nie drgawkami...Ufffff...co za ulga...Jeszcze tylko niestety podwija paluszki u nogi...[ nie wiem to chyba jedyna pozostałość po napięciu mięśniowym]a ma już 5 miesięcy..więc juz nie powinien podwijać? Jak to jest u Waszych dzieci?
Goga66
2006-01-12
18:26:14
Email
Cieszę się bardzo Roma :) że wszystko OK. Czy Zuzia podwijała paluszki kiedy miała 5 miesięcy - nie pamiętam :)
roma
2006-01-12
18:41:11
Email
Dzięki Goga66 :) A z tym podwijaniem paluszków to nie wiem czemu ale podczas badania Patryk bardziej podwijał, nawet leżąc na brzuszku nie chciał podnieść głowy, a w domku nie ma z tym żadnych problemów... .Rehabilitantki ostatnio porównywały jego umiejętności z 10 miesięczną dziewczynką![ bo Patryk jest dość wysokim chłopcem i chyba przez to wygląda na starszego]dopiero pózniej się zorientowały i stwierdziły :"a tak ten [ 4 miesięczny wówczas"]maluszek ma na to i tamto jeszcze czas.."Czasami mam wrażenie jakby gubiły się..[na rehabilitację przychodzi bardzo dużo dzieci.]..i jakby chciały widzieć dane umiejętności szybciej niż to powinno mieć miejsce...Przestałam się aż tak bardzo przejmować..
Goga66
2006-01-12
18:56:38
Email
I słusznie :) Zuzia wciąż trochę zaciska nóżki a pediatra twierdzi, że żadnych napięć nie widzi. Na basenie na ogół jest rozluźniona i prowadzący zajęcia fizjoterapeuta stwierdził, że zupełnie dobrze się rozwija a ostatnio miała zły dzień i była na basenie sztywna jak kołek. Też przestałam się przejmować.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum