szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - butelki - co kupic?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
iweta
2005-09-26
Email
witam wszystkie Mamy i proszę o pomoc! jestem w 34 tyg ciązy i mam problem z zakupami dla dzidziusia. Zamierzam karmić piersią ale czy mimo to powinnam od razu zaopatrzyc się w jakies butelki? tak na wszelki wypadek albo do podawania jakis herbatek.. jesli tak to jakie i ile ? i czy od razu kupowac jakis sterylizator? pozdrawiam
agnieszka74
2005-09-26
13:06:22
Email
Mysle ze powinnas miec butle do przepajania maluszka.
Polecam Aventu -125 ml. na początek ze smoczkiem nr. 0 lub 1 :)))
a jezeli chodzi o sterylizator to jak uwazasz..jest wygodny, ale mozna smoczki i butelki gotować (mniej wygodne). Pozdrwiam !!!
Anula
2005-09-26
23:14:42
Email
Butelka podobnie jak Aga z Aventu, smoczek też ale np. nie wszystkie dzieci tolerują silikonowe anatomiczne smoczki (są twardsze od kauczukowych). Podobnie nie polecam gotowania butelek (tworzy się na nich nalot) i jest to mniej wygodne. Kupiłam na Allegro używany sterylizator do mikrofalówki Avent i jest rewelacyjny-duży, mieści też laktator, potrzeba 200 ml wody i 8 min. do mikrofali (w zalezności od mocy). I cena też przystępna, używane jest jeszcze tańsze. Później odkamienię i też wystawię na Allegro, bo praktycznie nie ulega jakiemuś większemu zniszczeniu. Polecam. Chociaż może niekoniecznie na sam początek, skoro zamierzasz karmić piersią.
iweta
2005-09-27
12:46:42
Email
dzięki za dobre rady! czytając różne gazety własnie myslałam, ze jesli już, to kupić Avent ale nie ma to jak potwierdzenie Mam :-) pozdrowionka
Michalina
2005-09-27
13:28:37
Email
Na samym początku zaopatrzyłam się w smoczki i butelki Aventu a zaczęłam z nich korzystać dopiero w piątym miesiacy życia dziecka gdy trzeba było wrócić do pracy i wprowadzić do jedzenia coś więcej niż moje mleko. Nie dopajałam Łukasza. Przez pierwsze 4,5 miesiąca byl tylko cyc.
emka
2005-09-27
22:50:09
Email
ja polecam NUKa, wiecej napisałm w temacie : smoczek :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum