szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - uczulenie-ratunku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kika
2005-09-03
Email
kurcze właśnie teraz ,prawie przed porodem wywaliło mi jakieś uczulenie i nie wiem czy mogę brac na to wapno mulsujące czy nie,proszę odpiszcie mi co można brac w ciązy na uczulenie.
justyna
2005-09-03
20:18:14
Email
cześć! właściwie to nie mam pojęcia, ale nie zastanawiaj się tylko zadzwoń do swojego lekarza, albo położnej, albo do szpitala. tam na pewno wiedzą, czy możesz czy nie. pozdrowienia
justyna
2005-09-03
20:21:46
Email
ja ostatnio też miałam uczulenie ale nie wielkie po kremie i okropnie nasiliła mi się alergia, ale nie brałam niczego bez wiedzy lekarza. a nawet to co przepisał mi lekarz i tak konsultowałam z moim ginekologiem. może przesadzam, ale dla zdrowia maluszka lepiej się dowiedzieć.
Anna
2005-09-04
21:23:16
Email
Ja na dwa tygodnie przed porodem też dostałam wysypki. Najpierw na brzuchu a potem byłam obsypana od pasa w dół tak bardzo, że krosty zlewały się w duże czerwone plamy. Pomimo że wyglądało to paskudnie nie sam wygląd był najgorszy ale to że piekło okropnie zwłaszcza w nocy. Dermatolog stwierdził pokrzywkę (rzeczywiście tak to wygladało i piekło jak po oparzeniu pokrzywą) nie pamiętam jakie dostałam leki, ale i tak nie wiele pomogły. Natomiast poprawa była widoczna już w parę godzin po porodzie. Dermatolog tłumaczył to zjawisko uciskiem maluszka na moją wątrobę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum