szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - POMOCY!!!Test ciazowy a brak ciazy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angi
2005-08-14
Email
POMOCY!!!! Dziewczyny blagam was,odpowiedzcie mi,czy mialeyscie taka sytuacje,ze wynik testu ciazowego wyszedl pozytywny a w rzeczywistosci nie bylyscie w ciazy??? Zrobilam test po 17 dniach od wpadki,wyszla 1 wyrazna linia,druga byla ledwo widoczna.Sprawdzilam po 24 h, i druga kreska byla bardziej widoczna.Wiem,ze nie powinno sie sprawdzac wyniku po uplywie 15 min,ale to nie daje mi spokoju.Jestem przerazona!!! Nie chce mi sie jesc a do wc chodze co 2-3 godz.Nie wiem czy to czesto. Troche w podbrzuszu pobolewa mnie lekko brzuch ale to przez kilka kilkanascie sekund i potem nic i to nie codziennie. Czy wy tez przechodzilyscie to samo i nie bylyscie w ciazy???
agnieszka74
2005-08-14
13:05:05
Email
Hej Angi !!
zajrzyj na stronkę: http://www.zdrowie.med.pl/bad_labor/badania/t_ciazowy.html
agnieszka74
2005-08-14
13:10:14
Email
Pozytywny wynik testu mimo, że kobieta nie jest w ciąży, jest możliwy w przypadku:
- przyjmowania leków przeciwdepresyjnych
- okresu okołomenopauzalnego
-chorób nerek
- nadczynności tarczycy
- usunięcia operacyjnego jajnika
Tylko specjalistyczne leki zawierające HCG (zwykle podawane w iniekcjach) mogą mieć wpływ na rezultat testu. Inne terapie oddziałujące na płodność oraz leki przeciwbólowe i pigułki antykoncepcyjne nie powinny zmieniać wyniku.
Jagoda
2005-08-14
17:46:25
Email
A co na to ginekolog???
Można być w ciąży i mieć miesiączkę. Zwiększenie apetytu i częste chodzenie do toalety to nie są pewne objawy ciąży...
Dora
2005-08-23
21:09:47
Email
Dziewczyny..Ciekawa jestem czy ktoras z was miala podobna sytuacje .. Ostatnia miesiaczka 25 czerwca, test ciazowy pozytywny, n USD malenka ciaza 5mm, stale monitoruje B-HCG , na szczescie rosnie ale nie tak szybko jak nalezy .. przy okazji mam na p.jajniku cyste ( 6mm ). Martwi mnie slaby wzrost B-HCG .. Dajcie znac jak ktoras miala taka sytuacje. Dzieki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum