szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ciąża sie żle rozwija-co dalej??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polka
2005-07-08
Email
Wlasnie sie okazalo ze pradopodobnie ciaza (7 tydzien) zle sie rozwija (na podst badan beta hCG co 48h), dopiero jutro mam wizyte u lekarza, a strasznie sie denerwuje, bo nie wiem co jesli to prawda??dostane jakies tabletki wywolujace poronienie czy co??prosze napiszcie jesli kiedykolwiek sie z czyms takim spotkalyscie bo do jutra umre chyba!
monga28
2005-07-08
21:48:02
Email
Chciałam tylko Ci napisać ,że trzymam kciku i sercem jestem z Tobą,bez względu na wszystko i pamiętaj ,że cokolwiek by się nie działo to już siła wyższa.Myśl pozytywnie, duża buźka.Czasem nie zawsze się układa tak jak chcemy ,ale nie jesteś sama, masz wokół mnóstwo życzliwych Tobie serc.Pamiętaj o tym.

monga28
2005-07-08
21:51:01
Email
Nie wiem kochanie co dalej ,bo nie jestem w stanie Ci na to odpowiedzieć.Lekarz wszystko Ci wyjaśni z pewnością.Trzymaj się mocno!!!Pozdrawiam ciepło.
polka
2005-07-08
23:33:35
Email
Dziekuje Mongo za wsparcie ;) mam nadzieje ze jutro wszystkiego w koncu sie dowiem, bo ostatnich pare tygodni ciaglej niepewnosci zmeczylo mnie juz koszmarnie :(( oby wszystko juz bylo jasne. pozdrawiam cieplutko i prosze o kciuki.
monga28
2005-07-09
00:00:24
Email
Kotku nie ma za co , trzeba być dla siebie wsparciem ,jak już pisałam trzymam kciuki!!!Jestem z Tobą myślami ,pamiętaj o tym.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum