szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - minął termin porodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marzka3
2005-06-01
Email
Proszę dziewczyny uspokójcie mnie. Minął 3 dni temu termin porodu i nic się nie dzieje, chyba - twardnieje mi od czasu do czasu brzuszek i troszke boli i to wszystko, a ja sie strasznie boję o mojego dzidziusia. pomocy
Jagoda
2005-06-01
13:53:13
Email
No właśnie - spokojnie! A u gina byłaś po terminie? Jak nie - to idź. Albo na izbę przyjęć do szpitala - tam Ci zrobią KTG.
Termin porodu to książkowo obliczona data +/- dwa tygodnie. Czeka się właściwie do 10 dnia po terminie, a jeśli wtedy nic się nie dzieje - indukuje poród.
A i tak większość mamuś rodzi sama w ciągu tych 10 dni.
mati81
2005-06-01
16:43:55
Email
Hej marzka nie martw się:-) ja też jestem po terminie wg.OM miałam na 22 maja wg. usg na dzisiaj;) i nadal nic, byłam u gina bo też troche panikowałam, że nic się nie dzieje zdbadał mnie i stwierdził brak jakiegokolwiek rozwarcia i symptomów porodu w najblizszym czasie na usg wyszło ze mam jeszcze dużo wód płodowych czyli nie ma oznak przenoszenia bo organizm nadal te wody wytwarza, łożysko jest dojrzałe a dzidzia rosnie. Pocieszył mnie ze jeśli nie urodze w najblizszym czasie, na co według niego się nie zanosi to 8 lub 9czerwca mam iśc do szpitala na wywołanie porodu. Nie martw się widocznie dzidzia nie pcha się na ten swiat i jest jej dobrze w brzuszku mamusi, idź do lekarza, tak jak radzi Jagoda niech zrobi usg i ktg i bedziesz wszystko wiedziała, może to cię uspokoi. Wszystkim Brzuchatkom z bliskim terminem życze szybkiego i pomyślnego rozwiązania:-)))))Pozostałym cierpliwości i jak najmniej dolegliwości;) BUŹKA

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum