Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ci??a (zdrowie i samopoczucie w ci??y, przebieg ci??y, w?tpliwo?ci, szpitale itp.)
temat - krwawienie i bóle brzucha w 7 tygodniu ci??y

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
monica1986
2009-05-06
Email
witam. jestem w 7 tygodniu ci??y dosta?am bardzo mocnego krwawienia i mocnych bólów podbrzusza. kosultowa?am si? z lekarzem stwierdzi? na USG ?e prawdopodobnie ci??a si? nie rozwija.wyznaczy? termin nast?pnej wizyty za tydzie? by roztrzygn?? czy maluszek si? jednak rozwija.jak zostanie stwierdzone ?e ci??a jest obumar?a czeka mnie usuni?cie mojego male?stwa. jestem za?amana. to moja pierwsza ci??a i nie wiem co b?dzie dalej.
ciekawa
2009-05-06
22:50:40
Email
Kochanie widocznie Twój anio?ek chce jeszcze poczeka?-potrzebuje lepszego cia?ka. Nie za?amuj si? on tam gdzie? jest i czeka a? dasz mu kolejn? szans?. Trzymam kciuki cokolwiek by si? dzia?o.
monica1986
2009-05-07
06:51:42
Email
mimo tego ja wierze ?e jednak b?dzie dobrze.urodz? to dzieci?tko. ale dzi?kuje za mi?e s?owa.
Basjaa
2009-05-07
22:01:12
Email
ja bylam w podobnej syt. w 5 tyg dostalam wiekszego plamienia ale nie mozna tego bylo nazwac krwawieniem - p?akalam jak jeszcze nie znalam wyników - bo mozna to sprawdzic dopiero czy p?ód rosnie - okropne chwile - okazalo sie ze mam krwiaczek nad maluszkiem - lezalam w szpitalu -bralam leki i zastrzyki - ale mialam md?osci i to byla oznaka zdrowej ci?zy - jutro zaczynam 37 tc czyli udalo sie - ale dziennie to nie wiem ilu dziewczynom sie to trafialo ([poronienie) ale musisz byc przygotowana na najgorsze równiez bo jesli sie dzieci?tko dobrze nie usadowilo to nic na to nie poradzisz - to tylko natura albo azzzzzzzz- ponoc odrzuca najs?absze jednostki - choc fakt ze kobieta to nawet wtedy przezywa - czekam na dobre wiesci - jednak :D
FK
2009-05-08
00:07:21
Email
Monica, u mnie by?o podobnie jak u Basi. W 6. tygodniu dosta?am silnego krwawienia i wyl?dowa?am w szpitalu. Te? mia?am krwiak w macicy. Mia? 3,5cm ?rednicy a Male?stwo zaledwie 2mm. By?am przera?ona, ale ufa?am, ?e bedzie dobrze. Teraz Krzy? ma 2 latka i 7 miesi?cy i jest zdrowym weso?ym ch?opcem :) My?l pozytywnie! Mam nadziej?, ?e wkrótce podzielisz si? z nami dobrymi wie?ciami.
monica1986
2009-05-08
06:53:42
Email
dzi?ki dziewczyny za mi?e s?owa. teraz du?o le?e i wypoczywam. troch? krwawienie usta?o bo nie denerwuje si? i staram si? nie my?le?. bóle brzucha usta?y. cocdziennie po kilka razy k?ad? r?k? na brzuchu i s?ucham czy moje dzieci?tko oddycha. i nadalczuje bicie serca. to chyba dobrze?..mam zamiar si? wybra? za pare dni doinnego lekarza na konsultacje,te? praywatnie. i zobacz? co mi inny powie. nie wierze lekarzom,nie mog? si? opiera? tylko na diagnozie jedego. dla,mnie nie liczy si? ile wydam na lekrzy tylo czy moje dzieci?tko ?yje i czy si? rozwija. wiem ?e wiara du?o czyni,wi?c ja wierze i si? nie poddam.du?o czytam na temat krwawienia. przed zaj?ciem w ci??e mia?am zapalenie nad?ercza, nie wiem czy wyleczy?am ale mo?e to krwawienie by? te? spowodowane nie wyleczeniem nad?erki.niektórym kobietom krwawienie podczas ci??y zdarza si? cz?sto w czasie kiedy przychodzi? dzie? miesi?czki, mia?am znajom? która do 5 miesi?ca ci??y mia?a miesi?czke i nie wiedzia?a ?e jest w ci??y,boby?a przy ko?ci i nie mia?a ?adnych oznak ci??y. najcz??ciej krwawienie zdarza si? te? z nerwów,niespokoju. dziecko to wyczówa,przem?czenie organizmu. ja mimo tego nie trac? nadzieji,mam znajomego ksi?dza który mi du?o pomaga.....mo?e to zabrzmi dziwnie ale jak któr?? z was spotka co? takiego móddlci si? do OJCA PIO i do MATKI BO?EJ.....wiara i modlitwa jest wa?na i czyni cuda
FK
2009-05-08
13:31:53
Email
Monica, zgadzam si? z Tob? w 100%. Wiara, modlitwa i ufno?? mog? zdzia?a? cuda. Dobrze, ?e du?o odpoczywasz. Nie tra? nadziei. Ca?ym sercem jestem z Tob?. Bedzie dobrze! :)
monica1986
2009-05-09
15:19:36
Email
drogie kole?anki ci??ko mi o tym pisa? ale chyba straci?am male?stwo. dzi? dosta?am mocnego krwawienia. pare godzin pó?niej krwawienie usta?o i ból brzucha. wydaje mi si? ?e to by?o poronienie.....jestem za?amana,,,,,nie wiem co b?dzie dalej....chcia?am to male?stwo a jego ju? chyba nie ma....mam nadziej? ?e wy tego nie b?dziecie prze?ywa?.......do us?yszenia....:(
FK
2009-05-09
22:02:56
Email
Monica, ale Ty jeste? w domu? Powinna? pojecha? do szpitala jak najszybciej! Trzeba sprawdzi?, co si? dzieje!
Basjaa
2009-05-09
22:45:19
Email
koniecznie - nie zwlekaj z kolejn? wizyt? - powinnas dostac leki
monica1986
2009-05-10
04:56:35
Email
drogie kole?anki,jest ju? wszystko w porz?dku. usta?o ca?owicie krwawienie i ból. wydaje mi si? ?e samoistanie poroni?am......jestm pod?amana.....my?le ju? o nast?pnym male?stwie.tylko musz? czeka? a? m?? wróci z za granicy.....dzi?kuje wam za trosk? i pomoc...jeszcze dla upewnienia zrobi? sobie dzi? test ci??owy,by si? upewni?,a do lekarza mam dopiero na czwartek.wczoraj dzwoni?am do niego i powiedzia?am co mi si? dzieje,mówi? ?e jak b?dzie si? ból brzucha nasila? i b?dzie cz?sto wyst?powa? to kaza? jecha? mi do szpitala,ale wszystko usta?o.robi?c ten test dzi? mam jeszcze nadziej?,ale po wczorajszym krwawieniu wydaje mi si? ?e to koniec....sp?yn??a krew jasna, brudna i takie czopy ze ?luzem.....mimo tego dzi?kuje za trosk?
monica1986
2009-05-10
05:02:57
Email
zapomnia?am jeszcze doda? ?e dzia?o si? wczoraj co? dzziwnego, a mianowicie po krwawieniu i bolu wieczorem mia?am zawroty g?owy jak wsta?am z ?ó?ka,a potem przez chwil? zacz??o naci?ga? mnie na wymioty,straci?am apetyt-wczorj zjad?am tylko rosó? i to o 12- a dzi? wsta?am nie chce wogóle je??-chcia?abym ale nie mam apetytu.czy to mo?e by? oznak? ?e jeszcze nie wszystko sko?czone???mog? by? jeszcze w ci??y??czy to raczej s? takie objawy po poronieniu?
bea1978
2009-05-10
10:04:45
Email
Jakie s? objawy po poronieniu to ja nie wiem kochana ale nadziej? zawsze mo?na mie?. Ja mia?am w drugiej ci??y tak silne krwawienia, ?e jad?c do szpitala by?am pewna, ?e straci?am dziecko - w szpitalu lekarz kr?ci? g?ow? i nie dawa? nadziei, bo w p?cherzu p?odowym by?a sama krew, male?stwo nie by?o widoczne. A po chyba 3 dniach ?ycia w ogromnej niepewno?ci, kolejne usg pokaza?o wszystkim jak organizm ludzki jest zaskakuj?cy. Male?stwo ?y?o, bi?o serduszko, dobrze si? rozwija?o i wogóle wszystko by?o okej :)Krwawienie stopniowo ust?powa?o, lekarz stwierdzi? ?e musia?am mie? krwiaka i to on si? albo naderwa? albo oderwa? i st?d tak silne krwawienia, dodam tylko, ?e u mnie bóle brzucha by?y ale nie bardzo silne. Teraz Czaru? ma 2,5 roku i jest super dzieciaczkiem. Nie chc? Ci tu robi? wielkich nadziei ale jak sama widzisz ró?nie to bywa, trzymam jeszcze po cichutku kciuki za Was. Powiem Ci jedno, ja bym si? nie bawi?a w robienie testów, tylko pojecha?a do szpitala na usg i badanie. Po co ?y? w niepewno?ci, po co si? stresowa?, lepiej ?eby zbada? Ci? lekarz jak najszybciej, bo je?li to by?o poronienie, to nie zawsze wszystko samo ?adnie si? czy?ci, czasem trzeba robi? zabieg "?y?eczkowania" i wtedy lepiej nie czeka?.
FK
2009-05-10
11:04:11
Email
Popieram. Ja tez bez czekania i robienia testów pojecha?abym do szpitala. No i te? 3mam kciuki, ?eby to by? fa?szywy alarm. 3maj si? dzielnie!
bea1978
2009-05-10
11:54:00
Email
Mnie zastanawia jedno - czy lekarz na wizycie nie przypisa? Ci zadnych leków na podtrzymanie ci??y?? Ja w pierwszej przy lekkich plamieniach dosta?am duphaston,a w drugiej lutein? jak dobrze pami?tam, mimo ?e lekarze nie dawali nadziei - podawali mi leki na podtrzymanie ci??y. Je??i nei wszystko stracone u Ciebie, to proponuj? zmieni? lekarza, bo ten chyba post?puje wg. zasady - co ma by? to b?dzie, a tak nie powinno by? :(
monica1986
2009-05-11
14:15:54
Email
witam dziewczyny. jeszcze nie by?am w szpitalu ani u lekarza. na wizyt? jestem umówiona dopiero na czwartek. krwawienie przesz?o i bóle brzucha ust?pi?y. test wyszed? pozytywnie,ale ja jestem zdania ?e ju? jest po wszystkim. to nie by?o zwyk?e krwawienie takie jak wyst?puje w miesi?cze,tego si? nie da zbytnio opisa?. to by?o podobne do kulki krwi która ze mnie si? zla?a od razu(to by?o takie chlupni?cie,tak jakby to ze mnie si? zla?o). nie wiem dlaczego ale straci?am nadziej?,nie mam ochoty na nic,chodz? za?amana,smutna bez ?ycia,nie mog? znale?? sobie miejsca,nie chce nikogo widzie? i z nikim rozmawia?......nie mam ochoty ju? na nic.w sumie zosta?am sama,m?? wyjecha? na pó? roku za granice,a ja my?la?am ?e przynajmniej b?d? mia?a to male?stwo....no ale trudno. ?ycie jest nie sprawiedliwe. nieraz si? zastanawiam nad tym jak 17-sto letnie dziewczyny nie chc? mie? dziecka, zostawiaj? je albo dobrze znosz? ci??e skoro ich nie chc?,a kobieta która pragnie mie? dzieko to wszystko si? u niej komplikuje.....to jest niesprawiedliwe....dam zna? jak si? to sko?czy?o...do us?yszenia
Strona 1 - 1, 2, następna
Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum