szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ubrania ciążowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maa_dzia
2005-04-02
Email
Witajcie napiszcie w co sie ubieracie? i gdzie można znaleść fajne ciuszki na nasze brzuszki?mnie osobiście interesują adresy w Lublinie,ale pomóżcie też innym przyszłym mamusiom.Pozdrawiam papapapa
gonnia
2005-04-02
12:05:01
Email
W Lublinie polecam Ci Mom na ulJana Sawy, bardzo miła obsługa, mają Happymum, Bebefilda, ja kupiłam tam 2 bluzki i dzinsy i jestem zadowolona
maa_dzia
2005-04-02
12:16:55
Email
Akurat ten sklep znam,bo kupiłam tam dwie pary spodni,ale mają ceny z sufitu i myślała,że może gdzieś taniej coś można kupić.Pozdrawiam
Morgana69
2005-04-04
08:56:14
Email
Mom jest najlepszym moim zdaniem sklepem, bo w reszcie nic ciekawego nie ma. No może jeszcze w Lublinie na przeciw Galerii Centrum (a właściwie wzdłuż Galerii - po drugiej stronie ulicy) jest sklep godny uwagi i tańszy. Zawsze możemy coś wspólnie z Happy mum przez internet zamówić - będzie taniej. Pozdrawiam
maa_dzia
2005-04-04
09:46:39
Email
Dzięki za cynk o tym sklepie koło Galerii,ja słyszałam o sklepie na Krasińskiego 11,ale jeszcze tam nie byłam,będę tam jutro to napiszę co i jak.
grażka
2005-04-05
19:17:45
Email
Ja kupiłam sobie kilka ciuszków na Yahoo Shopping, ale większość dostawałam od przyjaciółek. Sądząc po tym ile przytyłam, będę potrzebować tych ciuszków jeszcze przez dłuuugi czas ;-).

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum