szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Przemyślenia...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-03-31
Email
W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią.... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się później."
Katecat
2005-03-31
23:13:31
Email
Boże, jakie piękne... właśnie - Boże...
Agata
2005-04-01
06:44:30
Email
CUDNE...
sylwetka
2005-04-01
08:26:45
Email
Jak inaczej może zabrzmieć słowo WIERZĘ
Julia
2005-04-01
08:39:22
Email
Piękne. Nie przyszłoby mi do głowy, że tak może wygladać życie z perspektywy dziecka, znajdującego się w brzuszku mamy. A to przecież idealne porównanie do całego naszego życia po urodzeniu się.
Asteria
2005-04-01
12:05:00
Email
Nic dodac, nic ujac :) Gratuluje autorce :)
Jagoda
2005-04-01
13:00:39
Email
Nie wiem, kto jest autorem. Dostałam ten tekst mailem i chciałam się nim z Wami podzielić.
renya
2005-05-14
13:14:58
Email
W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie dwojga ludzi, nie do wymazania i na cale życie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum