szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Urlop


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kornela
2005-03-17
Email
Mam pytanie, czy znacie jakies fajne, spokojne miejsce w polsce na wyjazd z 3 miesięcznym dzieckiem? Uważacie że to dobry pomysł żeby gdzieś jechać czy lepiej zostać w domu?
jola
2005-03-17
09:39:08
Email
Polecam domek znajomych na Mazurach ja byłam tam z miesięcznym synkiem. www.mazury.info.pl/domki letniskowe/Narty k. Szczytna/poz.1"dom całoroczny"
sylwia
2005-03-17
11:29:34
Email
polecam, www.domek.mazury.pl
sylwia
2005-03-17
11:33:18
Email
Najbardziej uwielbialam tam wielki hamak, w którym mój mały spał i spał, a ja piłam kawkę w cieniu drzew. Dookoła piekne lasy na spacery.
kiti
2005-03-17
11:51:49
Email
MAZURY-TAAAAAAK...... W TYM ROKU NA WAKACJE TEŻ TAM SIĘ WYBIERAM. MAM NADZIEJĘ ŻE JAK BĘDĘ TAM JECHAĆ TO BĘDĘ JUŻ W CIĄŻY :)
Agata
2005-03-17
12:03:50
Email
Szczerze polecam Karpacz...byłam w tym ośrodku już kilka razy( zresztą jest to mój zakładowy ośrodek, ale inni też mogą tam wypoczywać). Jeżeli chodzi o łazienki śą tam prysznice (każdy pokój z z łazienką). Pewnie do dziecka trzebaby wziąść wanienkę. Sami myślimy o wyjeździe tam w weekend majowy. Sara bedzie miała wtedy 4,5 miesiąca . Ośrodek leży Jakieś 20 min. piechotą od centrum Karpacza, blisko miasteczka westernowskiego w Ścięgnach. http://www.kaliniec.pl/polski/osrodek.php
Kornela
2005-03-17
13:38:56
Email
Właśnie, też myślałam o Mazurach. Jakie miejscowośći są fajne, takie żeby było dość spokojnie ale też żeby było blisko do miejsc w których można coś pozwiedzać. Nigdy nie byłam jeszcze na Mazurach, pomóżcie mi coś wybrać: czy Mikołajki albo Augustów bedą dobre?
kiti
2005-03-18
08:38:27
Email
JA JEŻDŻĘ NA POLE NAMIOTOWE DO KOSEWA. TO TAKA WIOSKA MIĘDZY MRĄGOWEM A MIKOŁAJKAMI. MAŁE ZIELONIUTKIE POLE JEDEN DOM-WŁAŚCICIELKI, JEZIORO I LASYYYYY... DALEKO OD DROGI INNYCH DOMÓW. ŻADNYCH SPALIN, ŻADNYCH KOMINÓW I SAMOCHODÓW. CÓD NATURA...
kiti
2005-03-18
08:40:19
Email
JA JEŻDŻĘ NA POLE NAMIOTOWE DO KOSEWA. TO TAKA WIOSKA MIĘDZY MRĄGOWEM A MIKOŁAJKAMI. MAŁE ZIELONIUTKIE POLE JEDEN DOM-WŁAŚCICIELKI, JEZIORO I LASYYYYY... DALEKO OD DROGI INNYCH DOMÓW. ŻADNYCH SPALIN, ŻADNYCH KOMINÓW I SAMOCHODÓW. CÓD NATURA...
kiti
2005-03-18
08:40:43
Email
JA JEŻDŻĘ NA POLE NAMIOTOWE DO KOSEWA. TO TAKA WIOSKA MIĘDZY MRĄGOWEM A MIKOŁAJKAMI. MAŁE ZIELONIUTKIE POLE JEDEN DOM-WŁAŚCICIELKI, JEZIORO I LASYYYYY... DALEKO OD DROGI INNYCH DOMÓW. ŻADNYCH SPALIN, ŻADNYCH KOMINÓW I SAMOCHODÓW. CUD NATURA...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum