szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bardzo młode mamy - reportaż


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mariusz
2006-09-16
Email
Witam serdecznie. Bardzo podoba mi się to forum. Jest na nim bardzo dużo ciekawych informacji, które mogą poszerzać wiedzę młodych mam na temat wychowania. Jestem dziennikarzem. Aktualnie pracuję nad reportażem o młodych, bardzo młodych mamach. Dziewczyn w wieku 17, 16 i mniej lat. Chciałbym aby opowiedziały mi o dobrych i złych stronach wczesnego macierzyństwa. Uważam bowiem, że każda ludzka historia jest o wiele ciekawsza niż opowieści specjalistów. Liczę na Waszą pomoc. Poszukuję dziewczyn w ciąży, młodych mam oraz pań, które urodziły wcześnie kilka lub kilkanaście lat temu. Jeżeli któraś z Was wie, o takim przypadku w Waszym otoczeniu, również będę wdzięczny za pomoc. Szczegóły uczestnictwa w reportażu wyjaśnię w mailu. Najbardziej poszukuję dziewczyn z województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i świętokrzyskiego. Pozdrawiam serdecznie i bardzo liczę na pomoc! Z wyrazami szacunku. Mariusz bmp@gazeta.pl
dorotka
2006-09-18
10:42:42
Email
Mariusz poszukaj w topiku kontakty, numer gg Monisi, ona ma dużo do powiedzenia, zna się na sprawie!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum