szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - antykoncepcja podczas karmienia piersia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
OlkaK
2006-06-09
Email
Witam. Niebawem bede mamcia i zamierzam karmic mala piersia. Zastanawialam sie jaka metoda antykoncepcyjna jest najlepsza podczas tego okresu. Musze dodac, ze nie jestem zwolenniczka prezerwatyw (tylko ostatecznosc). Slyszalam o domiesniowych zastrzykach chyba nazywaly sie deprovera. Ponoc stosuje sie je raz na 3 miesiące. Jednak po ich zastosowaniu polodnosc wraca dosc pozno (gdy sie juz je odstawi). Ja wiem, ze cos kosztem czegos, ale moze ktos juz to bral i troszke mi opowie na ten temat. A moze znacie cos lepszego?
basienka25
2006-06-09
21:44:15
Email
Ja "zafundowalam" sobie taki zastrzyk.Jestem dopiero po pierwszym i sie zastanawiam czy przyjąć drugi.Bo to jednak hormony, a ja po hormonach niestety tyję:( I mimo że karmię piersią i mam zamiar jak najdłużej, to przytyłam 2 kilo.Po porodzie waga w dół, a po przyjęciu zastrzyku niestety w górę:(
OlkaK
2006-06-09
22:14:59
Email
Oooo to bardzo niedobrze. Wlasnie min tego sie balam. Juz podczas ciazy nabralam ciala i wolalabym jednak by waga schodzila w dol. Chyba musze jednak pomyslec o czyms innym. Dzieki za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum