szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - padzierniczki!!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-05-23
Email
witam mamusie pażdziernikowe. mam pytanie czy juz czujecie ruchy?ja wchodze w 20 tydz i jeszcze nie czuje tzn czuje bulgotanie tak jakby burczenie w brzuszku jak sobie pojem,ale nie wiem czy to żołądek czy cos? napiszcie jak jest u was? pozdrawiam
FK
2006-05-23
22:40:06
Email
Witaj Angela. Ja jestem w 21. tygodniu. Takie bulgotanie, o ktorym piszesz poczulam w 18. tygodniu. Tez poczatkowo nie bylam pewna czy to jest to, ale jednak to byl wstep do kopniaczkow, ktore pojawily sie mniej wiecej dwa tygodnie pozniej. Czekaj wiec cierpliwie, bo to juz pewnie niedlugo. Pozdrawiam serdecznie. 3maj sie cieplutko.
mamka
2006-05-26
18:33:27
Email
Cześć, ja poczułam pierwsze stukanie w 16 tygodniu ale to było takie nie wyraźne. Teraz zaczynam 20 tydzień i tak od prawie tygodnia czuję jak się wierci, tylko trochę się martwie bo coś sztywnieje mi brzuszek. Nie przejmuj się na pewno już niedługo poczujesz swojego aniołka, pozdrawiam pa pa.
anka
2006-05-29
19:28:45
Email
pozdrawiam przyszle mamy ja mam termin na 1.10.2006r i strasznie sie boje ale coz my kobiety zawsze sobie poradzimy z najwiekszym bolem pierwsze ruchy mojego malucha poczulam w 17 tygodniu i staja sie one coraz bardziej mocniejsze jest to niesamowite uczucie.juz nie moge sie doczekac kiedy ujrze mojego aniolka jak pewnie karzda z was trzymajcie sie mamuski
sinti
2006-06-01
11:06:04
Email
Hej, ja mam termin na 17 października :D pierwsze ruchy czułam w 17 tygodniu to porównałabym do małej rybki pływającej w akwarium lub jak kropla spadająca na powierzchnie wody, prawdziwe kopniaczki zaczęły sie w 19 tygodniu, obecnie jestem w 20.No i co chce powiedzieć ... :) te kopniaczki sa takie słodziaczkie :) pomijając ze czasem jest to o 7 rano czy o 23 jak juz padam ze zmęczenia :)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum