szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - plamienia w 7 m-cu ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asiczka
2006-03-22
Email
Od 3 dni zauważyłam lekkie plamienia tzn właściwie lekko zabarwiony na brązowo śluz. Oczywiście kontaktowałam się z lekarzem a ten powiedział że jeżeli nie mam bóli ani skurczów to nie jest nic groźnego , mam tylko obserwować i łykać witaminę C. Czy któraś z Was miała plamienia w 7 m-cu i jakie miała zalecenia ?(dokładnie jestem w 30 tyg)
bela
2006-03-22
19:49:50
Email
hej>Ja tez mialam dokladnie takie plamienia jak Ty od ok 27 tyg.Lekarka nie wiedzial skad to moze byc a inny lekarz stwierdzil ze to peka jakas zylka pod wplywem rozciagania sie macicy i wiekszego ciezaru dzecka.Lezalam na to kilka razy w szpitalu ale nic sie nie dzialo.Przeszly ok 32 tyg.gdzies czytalam ze moze to byc od lozyska ktore moze byc ulozone gdzies w poblizu ujscia ale po 32 tyg podnosi sie.Sam wiec stwierdzilam ze ja wlasnie tak mialam bo lozysko wlasnie wg DR mialam nizej.Zapytaj swojego lekarza o polozenie lozyska.warto tez zapytac lekarz co to jest bo u kazdej moze byc inna przyczyna.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum