szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Okolice bikini


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2006-02-20
Email
Mam pytanko.Moja znajoma jest w 3 m-cu ciąży i chce sobie ogolić okolice bikini.Nie jestem pewna,ale chyba może.Co sądzicie?
mika07
2006-02-20
18:16:07
Email
dlaczego nie moze?? mi sie wydaje ze moze!! w czy to moze zaszkodzic??
renya
2006-02-20
18:29:57
Email
Oczywiście, że może - nawet w 9 miesiącu - jeśli tylko dosięgnie :P. Przecież to w żaden sposób nie wpływa na ciążę, natomiast może wpłynąć na dobre samopoczucie dziewczyny :D A i przy wizycie kontrolnej u lekarza wygląda całkiem estetycznie :DDD Pozdrawiam
ADA
2006-02-20
18:55:54
Email
Dziewczyny ogromne dzięki za szybka odpowiedź.Tak myślałam,ale zawsze lepiej się dopytać.Już ją informuję.pa
Basia 26
2006-02-21
09:00:35
Email
no pewnie, ze może. przecież nawet do porodu radzą się ogolić.
olka3
2006-02-21
13:12:58
Email
Cześć dziewczyny.No ja mam wielki problem z tym goleniem ze względu na obite, ciemne owłosienie. Po dwóch dniach są już kłujace igiełki. Jaki macie dobry sposób na golenie?
olka3
2006-02-21
13:13:22
Email
Cześć dziewczyny.No ja mam wielki problem z tym goleniem ze względu na obite, ciemne owłosienie. Po dwóch dniach są już kłujace igiełki. Jaki macie dobry sposób na golenie?
Agu$ia
2006-03-09
14:01:37
Email
Co do golenia okolic bikini to nie ma przeciwskazań. Ja osobiście golić nie mogę - nastepnego dnia mam podrażnienia i swędzi jak diabli :-( Od jakiegos czasu chodzę w miare regularnie do kosmetyczki na depilację woskiem i muszę przyznać, że jestem naprawde zadowolona. Dopiero tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i w tym czasie byłam w gabinecie kosmetycznym tylko raz ale podpytałam trochę... Jezeli lekarz ginekolog nie zabroni (z powodu np zagrozonej ciąży) to nawet z brzuszkiem mozna poddawać się temu zabiegowi. Oczywiście nie wolno już robić bardzo głebokiej depilacji (obejmującej duzy obszar) ale konieczne minimum jak najbardziej. Tak przynajmniej twierdzi moja Pani kosmetyczka ( z wieloletnia praktyką). ALe i tak przy nastepnej wizycie u lekarza potwierdze :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum