szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - fenoterol


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MagdaM
2005-12-07
Email
Witajcie!Ja trafiłam do szpitala z objawami porodu przedwczesnego tj. miałam twady brzuch i nadcisnienie.Leżałam tam 9 dni.Dostałam kroplówkę, a potem fenoterol 3x0,5 tabletki co 8 godzin.Po wyjściu ze szpitala przez tydzien było ok.Potem brzuch znowu mi zaczął twardniec i zaczęłam brać fenoterol 3x1 tabletce co 8 godzin.Pół godziny przed fenoterolem biorę jeszcze 2 tabletki asmagu.I brzuch zaczyna mi twardniec wieczorem i w mocy.Fenoterol biore od 25 t.c, a teraz jestem w 28.Matwię sie czy nie trafię znowu do szpitala.
Agata
2005-12-07
21:01:35
Email
Magda o fenoterolu było juz pisane bardzo dużo. poszukaj w archiwum - i napewno znajdziesz.
Na pocieszenie powiem Ci, że ja brałam fenoterol od 20 t.c. do 36 t.c. w dawce 8razy 1 tabletka. I mimo brania fenoterolu brzuch mi twardniał i miałam skurcze. Staraj się dużo wypoczywać to pomaga. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum