szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Po Terminie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
magda
2005-11-28
Email
Czesc Dziewczyny! Chcialam zapytac jak dlugo po terminie rodzilyscie? Ja jestem 3 dzien i nic. Jestem spuchnieta jak balon, z kazdym dniem jest gorzej. Czop odszedl mi 2 tygodnie temu. Wszystko mamy juz przygotowane a ten uparty brzdac nie chce wychodzic! Nie wiem co mam robic. Spacery i wysilek nie pomagaja, a sex nie wchodzi w rachube bo moj maz twierdzi ze sie boi ze dziecku stanie sie krzywda (faceci! Nie przemawiaja do niego racjonalne argumenty). Oszaleje chyba wkrotce, juz chce zeby karuszynka byla z nami. Od 2 dni dziwnie boli mnie brzuch na dole, taki ostry bol, oprocz tego czesto mam skurcze przepowiadajace, coraz czesciej i coraz mocniejsze, ale niestety dziecko wciaz nie chce wyjsc. Ratunku! Jak bylo u was?
ADA
2005-11-28
18:09:30
Email
Magda nic się nie martw i na Twoją kruszynkę przyjdzie pora.Ja urodziłam 9 dni po terminie.Też mnie bolało w dole brzucha,to dzidzia prze.Tydzień po terminie wzięli mnie do szpitala,dali zastrzyki przyspieszające,to był piątek,a w poniedziałek rano urodziłam śliczną córeczkę Oliwkę.Ze mną leżały kobietki,które były 2 tygodnie po terminie.Moja szwagierka leżała wszpitalu 2 miesiące przed terminem,bo dostała wcześniejszych skurczy.Trzymam mocno kciuki!Pozdrawiam
MoNiSiA
2005-11-28
19:50:52
Email
Och skąd ja to znam ;) Ja też kiedyś tak cierpiałam! Nawet jeśli będziesz miała czas, to możesz to sprzwdzić i przeszukać archiwum :) Rozmawiałam do swojej kruszynki, prosiłam Ją, zachęcałam, prawiłam setki argumentów dla których warto się już urodzić. A tu nic :( Ja również spacerowałam, podskakiwałam i próbowałam wszystkiego żeby już urodzić! I tak samo jak Ada dostałam kroplówkę w piątek, a w poniedziałek mi powtórzyli i urodziłam córeczkę :) Myślę, że i z Tobą będzie podobnie. Pozdrawiam :***
Magda
2005-12-01
00:44:41
Email
Witam ciezarowki! dziekuje za pocieszenie. Mam nadzieje ze to juz wkrotce. Minely 2 dni a maluszek wciaz sie zapiera, pewnie pogoda sie mu nie podoba. Mam nadzieej ze nie postanowil spedzic w moim brzuszku calej zimy ;-)))
aśka
2005-12-01
11:19:28
Email
ja urodziła 10 dni o porodzie. Mojej córuni też się nie spieszyło i poród miałam wywoływany.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum