szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Piersi w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emcia
2005-11-21
Email
Kobitki proszę napiszcie jakie są piersi w 4 m-cu ciąży??? Do tej pory bolały mnie i były nabrzmiałe a od paru dni już mnie nie bolą. Jak to jest bo zaczynam się martwić.
Goga66
2005-11-21
18:21:14
Email
bardzo to jest różnie. Mnie w niektórych miesiącach pobolewały ale na ogół wcale nie. I prawie wcale mi się nie powiększyły przez okres ciąży. Nie denerwuj się więc
Basia
2005-11-21
21:23:06
Email
Mnie przestały boleć jeszcze wcześniej i nie bolały do końca ciązy. Także nie martw się.
olufal
2005-11-22
11:38:07
Email
Mnie w ogole nie bola a jestem juz w 7 m-ce,mysle ze kazdy organizm reaguje na zmiany ciazowe inaczej wiec nie masz sie co martwic! Pozdrawiam Ola
emcia
2005-11-22
13:59:24
Email
No i nie wytrzymałam po 3 dniowej niepewności dostawałam już schizy, pojechałam więc do mojej lekarki do szpitala. Wszystko okazało się być w porządku,serduszko bije, dzidzia spała ale poryczałam się jak bóbr.Pozdrawiam wszystkich

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum