szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Na sen???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-10-28
Email
dziewczyny, czy w ciąży ( jestem w 27 tyg) można brać coś na sen, jakieś ziołow preparaty czy tym podobne?
Karolcia
2005-10-28
20:41:34
Email
Witam(:(:(:Ja jestem w 31 tygodniu i od kilku dni pije sobie melise.dzidzi,ale wręcz przeciwnie.Liście melisy są bardzo łagodne i nieszkodzą dzidzi,mają działanie uspokajające i przeciwskurczowe.Nawet ma właściwości przeciwwymiotne u kobiet w ciąży,a jest mlekopędna u kobiet karmiących piersią.Więc może być przydatna(:Ja zauważyłam,że po melisie przesypiam całe noce(bo wcześniej wogule nie spałam) i lepiej sie czuje,nawet skurcze nie są tak silne i częste.A pije raz dziennie torebke. Nieszkodliwe działanie nasenne mają napary na bazie kwiatu pomarańczy.Działanie odprężające ma również Gług oraz zioła Lipa mają właściwości nasenne.Napary z ziółek są nieszkodliwe dla zdrówka dzidziusia (jak są wiadomego pochodzenia!)i najlepiej je pić 20 minut przed snem(:POZDRAWIAM

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum