szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Znieczulenie Zewnątrzoponowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-10-27
Email
gdzie i za ile w Polsce można rodzić ze zzo? błągam o odpowiedż
anaisia
2005-10-27
16:54:26
Email
ja rodziłam w Olsztynie i miałam znieczulenie za darmo. Gorąco polecam, REWELACJA! W ogóle nie czułam bólu ale czułam skurcze parte i bardzo szybko urodziłam. Z tego co wiem znieczulenie nie powinno kosztować więcej niż 300-500zł.
Maminka Madzia
2005-10-27
17:03:53
Email
dzięki za odpowiedz. ja będę rodzić w Częstochowie ale z tego co wiem nie każdy szpital dsje to znieczulenie. Co wtedy???
Doti
2005-10-27
20:12:21
Email
No cóż, wtedy pozostaje urodzić bez..Ja przez całą ciążę planowałam znieczulenie. Nawet pojechałam rodzić do innego miasta, bo szpital u mnie nie oferuje takiej usługi. Ale nic nie wyszło, bo kiedy o nie poprosiłam (myślałam już, że nie dam rady wytrzymać bólu)to okazało się, że anestezjolog ma ręce zajęte dwoma nie planowanymi cesarkami. Nie pozostało mi nic innego jak urodzić bez. Pozdrawiam gorąco!!!
Maminka Madzia
2005-10-27
20:14:18
Email
doti więc daje się to wytrzymać?:))) bardzo si boję. zawsze miałam małą tolerancję na ból a to moja pierwsza ciąża
Katarzynka
2005-10-28
11:48:19
Email
Tak czasami bywa że anestezjolog ma zajęte ręce w tym zawodzie nie zna sie dnia ani godziny.Tak samo my nie wiemy kiedy i o której urodzimy .Dlatego ja wcześniej sobie zamówiłam anestezjologa który ewentualnie przyjedzie z miasta ,aby miec pewnośc że może mi to ZZO dać.
Doti
2005-10-28
21:58:25
Email
Daje się wytrzymać!!!Dodam, że żadna moja wizyta u dentysty(leczenie zębów- borowanie)nie obyła się bez znieczulenia. Strasznie boję się bólu!!!Szczególnie u dentysty. Pozdrawiam
Kornela
2005-11-04
14:45:10
Email
A skąd jesteś? Gdy powiesz skąd jesteś wtedy łątwiej będzie Ci doradzić gdzie możesz rodzić z zzo
MoNiSiA
2005-11-04
15:15:59
Email
Ja planowałam rodzić ze zzo, ale szpital w którym rodziłam był mocno za naturalnym porodem, nie można było kupić tego znieczulenia a bardzo zależało mi na tym szpitalu, chyba bardziej niż na bólu ;) I wytrzymałam bez jakiś znieczuleń, ale jeśli macie okazję, to jak najbardziej możecie korzystać, to sprawa indywidualnego odczuwania bólu i strachu. Pozdrawiam.
dota
2005-11-04
23:38:06
Email
Hej nie wiem może jestem dziwna ale ja bardziej od bólów porodowych boję się tego znieczulenia i na razie nie myślę wcale o tym żeby dać się znieczulić (choć mąż mnie namawia do tego bardzo, ale mam swoje zdanie) może jak będzie bliżej porodu zmienię je :)))) pozdrawiam cieplutko dota
Kornela
2005-11-07
14:21:32
Email
Ja miałam robioną cesarke na zzo. Nie ma się czego bać, to nie boli. Lekarz znieczula miejsca w ktore wbija to znieczulenie. Najpierw poczujesz ukłucie igła a pozniej takie dziwne uczicie rozpierania miedzy kregami. Ja sie tez balam znieczulenia a nie bylo czego.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum