szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - MIĘŚNIAK W MACICY PODCZAS CIĄŻY-POMOCY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monique
2005-10-19
Email
HEJ,WŁASNIE STWIERDZONO U MNIE PRAWDOPODOBNIE MIĘŚNIAKA KTÓRY SPYCHA MOJĄ 10TYGODNIOWĄ CIĄŻĘ W PRAWO, CZY TO GROŻNE,NAZWANO GO MYOMA, CO ROBIĆ?LEKARZ KAZAŁ SIĘ NIE DENERWOWAĆ, BĘDZIE OBSERWOWAĆ ALE JA SIĘ DENERWUJĘ!!!
renya
2005-10-19
21:44:30
Email
Witaj! U mnie mięśniaka wykryto podczas usg w 7 miesiącu. Miał wielkość 4x4cm. Też kazali się nie denerwować... W lipcu naturalnie urodziłam córeczkę. Po okresie połogu poszłam na "przegląd". Mięśniak nadal tam jest, ale skurczył się razem z macicą. I nadal mam się nim nie martwić... Doktorek stwierdził, że mam się pokazać za... pół roku, chyba że coś niepokojącego by się działo... Twoja ciąża jest jeszcze wczesna, ale zdaj się na fachowość lekarzy. Jeśli nie daje ci to spokoju - skonsultuj się jeszcze z innym ginekologiem. Życze spokoju i powodzenia!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum