szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - grypa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ika
2005-10-17
Email
Cześc dziewczyny. Mam do was pytanie, gdyz nie wiem co mam robić. W związku z psychozą dot. ptasiej grypy i mnie sieudzieliło i chętnie zaszczepiłabym sie na grypę, ale od miesiąca staramy sie z mężem o dziecko i nie wiem czy mogę teraz pozwolić sobie na jakiekolwiek szczepienia.A gdyby okazało sie, zę jeszcze nie zaszłam w ciąże to czy po szczepieniu musze odczekać zanim znów zaczniemy sie starać? Nie chciałabym przerywac procesu starań, ale nie wiem tez na ile poważnie powinnam potraktować konieczność szczepień. Posze o radę. Moze któras z Was sie szczepiła w ciąży? Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedzi.
Ika
2005-10-20
14:29:31
Email
Cześc . czy którąs z Was szczepiła sieprzeciwko grypie będąc w ciąży. Nie wiem jeszzce czy zaszłam w ciążę czy nie, na razie staramy sie z mężem o dziecko,w związku z czym nie wiem czy sie zasczepić czy sobi e odpuścic. Co Wy na to? Bedę wdzieczna za odpowiedź.
bea
2005-10-24
11:45:33
Email
W żadnym wypadku nie wolno się szczepić w ciąży.
Ika
2005-10-31
15:03:07
Email
dziekuję za odpowiedź, ale troszkę mnei zmartwiłaś. Ja jestem dośc chorowita, własnie teraz jestem na zwolnieniu i obawiam sie co bedzie później. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum