szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - styczeń 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emi
2005-10-12
Email
Witam !!! moze macie termin porodu na styczen?? ja mam wyznaczony na 11stycznia :)) chetnie bym sobie pogadala z kims kto tez ma termin w tych okolicach:)pozdrawiam :)
olufal
2005-10-13
11:30:16
Email
Hej Emi :) JA mam termin na 16 lutego wiec niestety miesiac pozniej :) Ale jak masz ochote pogadac to jestem do uslug :)Wiesz juz czy bedzie chlopak czy dziewczynka? Myslals juz nad imionami? Pozdrawiam Ola
emi
2005-10-13
13:13:02
Email
no podobno ma byc to dziewczynka :) ale imiona mam wybrane dla obu plci:) Oliwia i Michał:) w tym lub w przyszlym tygodniu pojde do lekarza i sie dokladnie jeszcze dowiem:) a Ty juz wiesz jaka plec?? i jakie imionka masz wybrane?? oj musze uciekac a chcialam o cos zapytac ale zapomnialam..:P pozdrawiam
olufal
2005-10-13
13:51:50
Email
Mam usg w ten piatek wiec sie wszystko wyjasni-mam nadzieje ;) Jak na razie dla dziewczynki Amelia a dla chlopaka Maksymilian (maz sie uparl i juz! ;) A czujesz juz konkretne ruchy dzidzi? Jak masz ochote pogadac na privie to podaje adres mailowy : olufal@poczta.onet.pl Papatki
emi
2005-10-13
14:13:41
Email
tak juz czuje bardzo mocne ruchy dziecka :) hmm Amelia tez o tym myslalam ale jednak zostane przy Oliwce:) no ja musze do lekarza isc jak najszybciej bo ten do ktorego chodze to mnie olewa :/ nawet karty ciazy nie mam zalozonej a to juz 6 miesiac:( mam nadzieje ze wszystko jest dobrze z malenstwem...A ogolnie jak sie czujesz?? Ja to zalezy od dnia czasem senna jestem bardzo bardzo a czasem to czuje sie swietnie...To w ktorym teraz jestes tygodniu?? poki co na maila sie nie odezwe bo moja poczta cos nie dziala jak zaloze nowa to odezwe sie :)
Maminka Madzia
2005-10-14
18:25:13
Email
Cześć wszystkim. W lutym,ok.8 mam termin. Czy jest ktoS kto ma termin w tych okolicach? Chętnie pogadam:))
olufal
2005-10-15
20:01:10
Email
Emi : jestem w 22 tygodniu ,termin mam na 16 lutego ze wzgledu na 25dniowe cykle. Wczoraj chyba poczulam pierwsze ruchy dzidzi ale nie jestem pewna :) W piatek bylam na USG (9 w tej ciazy!) Dzidzia jest dobrze rozwineita ,wszystko gra!, serducho pika w rytmie czacza ;)wiec pierwszy raz po dlugim stresie sie wyluzowalam :) Niestety dzidzia "siedziala" sobie na pupie i dalej nie wiemy czy to chlopak czy dziwczynka-ale to niewazne!Najwazniejsze ze jest zdrowa! :) Buzka Olufa

Martika
2005-10-17
10:12:00
Email
Witam wszystkie przyszłe Mamy! Jestem w 29 tygodniu ciąży i strasznie się cieszę z tego powodu. Walczyliśmy o Niunię ponad sześć lat i w końcu się udało. W kwietniu wyjechaliśmy na wywczas do Egiptu, gdzie zapomnieliśmy o całym świecie. Było super! Po powrocie okazało się, że jestem w ciąży. Mąż się popłakał a ja dostałam czegoś w rodzaju histerii. Nie wierzyłam lekarzowi,kiedy mówił (po tych wszystkich zabiegach pomagających zajść w ciążę), że jak gdzieś wyjedziemy i się wyluzujemy to może się w końcu uda. No i stał się cud. Bez ingerencji medycyny, interwencji lekarzy i serii niemiłych dla ciała i ducha badań. Najciekawsze jest to, że moja młodsza siostra zaszła w ciążę dokładnie tydzień wcześniej, niż ja. Nasze bąbelki będą prawie jak bliźniaki. Bomba, prawda? Ona ma termin porodu na 5 stycznia, a ja na 11 stycznia. Jak dobrze pójdzie to na porodówce wylądujemy razem. Nasza Mama stwierdziła, że z wrażenia chyba urodzi coś z nami...:) W końcu obydwie córki będą miały Dzidziusie w tym samym czasie. Niedawno dowiedziałyśmy się, że to będą ślicznie dziewczyneczki. Nasza córcia będzie miała na imię Maja. Przy wyborze drugiego imienia kierowaliśmy się miejscem, w którym Maleństwo się poczęło. Dlatego też będzie to imię typowo arabskie, na część Egiptu, który przyczynił się do naszego szczęścia. Niunia będzie nosiła imiona Maja Amina.
Martika
2005-10-17
10:15:16
Email
c.d. Tak wygląda krótka historia naszego szczęścia! Trzymamy kciuki za wszystkich rodziców starających się o dziecko. Nie poddawajcie się. My też przeżyliśmy gorycz prób i comiesięcznych oczekiwań na pozytywny wynik testu ciążowego. A jednak się udało. Bądźcie dobrej myśli. Może wybierzcie się do Egiptu? Najwyraźniej klimat tego cudownego kraju sprzyja poczęciom! Gorąco pozdrawiamy i jesteśmy z Wami.
Olufal
2005-10-17
12:05:56
Email
Martika- gratuluje dzidzi! Faktycznei wielu moich znajomych starajacych sie o dzidzie dostawali ja w "prezencie" jak przestawali sie starac :) Ja dokladnie tak samo zaszlam w 2 ciaze (po poronieniu bylam zalamana i nie chcialam slyszec o sexie i kolejnej ciazy)az tu w maju po prostu przez nieuwage i tataam ;)))) Pozdrowionka Ola
andzia_01
2005-10-29
00:22:38
Email
Martika, serdecznie gratuluję Tobie i mężowi! To wspaniale, ze będziecie mieli dzidziusia! A tak na marginesie Olufal ja też mam termin na 16 lutego, u mnie juz wiadomo, ze będzie dziewczynka /a to bedzie mój drugi szkrab, pierwszy to synek Michałek/, tak ze imię dla dziewczynki jak na razie to Ola. Pozdrawiam!
KasiaC
2005-11-24
15:50:24
Email
Ja również przyłączam się do gratulacji. Aktualnie jestem w 34 tygodniu ciąży. Termin mam na 13 stycznia.
katarina
2005-12-16
10:54:03
Email
Ello, mysmy starali sie 10 minut :)) No i powstal nowy czlowieczek !! Dziewczynka !! Ja mam zekomo termin na 10 stycznia, ale 2 tygodnie temu moj ermin przesunal sie na 19 grudnia, takze sama nie wiem co, kiedy, gdzie... poprostu jestem gotowa w kazdym dniu... 2 tygodnie temu bylam na usg i tak ono wykazalo ze to bedzie wczesniej... zdazaja sie omylki... trzeba byc przygotowanym w kazdej chwili... od paru dni miewam w ciagu dnia jakies skurcze, sa nieregularne i nie trwaja dlugo, ale jak mnie zlapia to az sobie powiem "aaałłł" i az mnie prostuje z bolu !! Naszczexcei trwa to krotko !! Moja dzidzia obecnie wazy juz pewnie ponad 4 kg, 2 tygodnie temu wazyla 3800g. Mamy juz wybrane imie i będzie Martusia !!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum