szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Tyłeczek :P


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona841
2005-10-06
Email
Hejka..jestem w 13 t.c. pojawił sie już malutki brzuszek, który jest widoczny przy obcisłych ciuszkach :D , ale nie to mnie martwi, otóż, powiększył mi się znacznie tyłek, i to tak, że w spodnie się nie mieszcze :( nie wiem, czy to wina złego odżywiania się? ale od początku ciaży utyłam dopiero 1 kg... a tyłek wygląda jak po 5 kg. Nie wiem, czy nie powinnam zmienić menu, czy to po prostu sprawka hormonów, i nic na to nie poradze... Czy zauważyłyście u siebie podobną sytuacje? Napiszcie.. pozdrawiam.. ilonka
cyganka
2005-10-08
21:30:10
Email
Hej, Ja jestem w 8 tc i widac juz u mnie poczatki ciazy. W swoje ciuchy sprzed ciazy (rozmiar 36) sie juz nie mieszcze. Natomiast nie przytylam duzo na wadze. Takze zapowiada sie duzy brzuszek. U mnie w rodzinie to dziedziczne. Nie wiedze innego uzasadnienia, bo oprocz tego ze zaczelam jadac sniadania to nawykow zywieniowych nie zmienilam. Nic sie nie martw podobno po porodzie wszystko znika momentalnie. Pozdrawiam, Monika.
kyja
2005-10-09
14:49:09
Email
Nie martw się tym-to w ciązy normalne, ja też stopniowo zaczęłam najpierjw pęcznieć w nogach, tyłku, zanik talii, a na końcu pojawił się sterczący brzuszek;-))Po porodzie, po jakimś czasie wszystko wróci do normy.Pozdrawiam:-))
ilona81
2005-10-10
16:10:03
Email
No.. licze na to , ze wróce..wiec tak po prostu się dzieje..no tak, tyłek musi się zwiększyć, by maluszka podtrzymać..;) hehe.. u mnie juz widać brzuszek..i mam wrażenie że dopiero od wczoraj..to dziwne, ale naprawde z dnia na dzień potrafi się powiekszyć.. ;) fajny jest..miło sie po nim głaskac.. pozdrawiam dziewczyny..
Ika
2006-01-19
19:01:17
Email
ja jestem w 11 tyg. i też mi sie powiekszył tyłek i nogi, a zawsze myślałam, ze to od brzucha sie zaczyna, miałam nadzieję, ze nogi zostaną takie same, a pupa powiększy sie dopiero w zaawansowanej ciąży. A w takiej sytuacji ciekawa jestem jak bedę wyglądać np. w 6 miesiącu?!
Goga66
2006-01-19
21:57:35
Email
tyłek i uda nie muszą się już potem znacząco powiększyć. Pupa rośnie na samym początku, potem już zazwyczaj brzuch. Mnie nogi (szczupłe) schudły jeszcze bardziej. Sławetny tłuszcz nie odkładał się mimo,że przed ciążą byłam trochę za szczupła. Teraz, kiedy karmię jestem jeszcze szczuplejsza. Tak, że nie martwcie się, o wszystkim zdecydują i tak geny - trzeba się z tym pogodzić :) a karmienie piersią zazwyczaj odchudza.
ilona81
2006-01-20
19:36:17
Email
Ika..musze cie pocieszyć..;) zaczeło sie od tylka, ale zatrzymało sie an tym..teraz jest tylko brzuchor..i w sumie, i tak jestem szczupła..za to basiorek potężny ;) a tyłek..jak się na początku ciaży powiększył, tak teraz (początek 7 m-ca) jest taki jak był.. ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum