szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - masowanie brodawek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
odrobinka1
2005-10-05
Email
Proszę o podpowiedź.. nie mogę dostać oksydocyny, ponieważ mój lekarz boi się iż mogłyby mi sie rozejść stare blizny pooperacyjne- a hormon powoduje dużo gwałtowniejsze skurcze niż przy porodzie nie wywołanym.. powiedział mi że mam dużo się ruszać, masować brodawki, uprawiać sex, masować brzuch.. czy znacie jeszcze jakieś babcine sposoby na przyspieszenie porodu?? i w jaki sposób masować brodawki- wyciskać z nich płyn, który już mi się wytwarza, czy jakoś inaczej, czy w ćwiczeniach mam latać po schodach- robię to mimo woli- 3 piętro bez windy- kilka razy dziennie.. czy może jakieś ćwiczenia wysiłkowe- ze stresu zapomniałam zapytać dra. Może sa zioła, czy jeszcze coś innego.. chciałam wejść do starych tematów, lecz nie wyświetla mi się strona..dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam wszystkie mamusie
anaisia
2005-10-05
08:47:09
Email
Ja się tak lekko szczypałam ale chyba z godzinę i w nocy mi wody odeszły, więc chyba zadziałało:) Powodzenia!
odrobinka1
2005-10-06
11:50:24
Email
Z tego co wyczytałam, to powinnam robić to trzy razy dziennie, ale jak się szczypię, to nic mnie nie rusza, natomiast skurcz przychodzi w momencie jak wykonuje podobny ruch do ssania przez dzidziusia- czyli lekko uciskam całą brodawke..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum