szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - cellulit i rozstępy w czasie ciązy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2005-10-03
Email
Hej.. mam takie pytanko..jestem w 12 t.c., utyłam dopiero 1 kg, ale zauważyłam, że na pośladkach i udach pojawił sie cellulit. Dotychczas używałam kremów antycellulitowych i nie miałam problemów, no a przy ciąży przeżuciłam sie na przeciw-rozstępowe, gdyż usłyszałam plotkę, ze antycellulitowych nie wolno. A moze to nie prawda, i mozna stosować kremy przeciw rozstępom i cellulitowi jednocześnie podczas ciązy? Odpowiedcie, jeśli coś wiecie na ten temat.. pozdrawiam. Ilonka
kachna27
2005-10-04
07:50:28
Email
ja jestem w 19 t.c a od 12 codziennie smaruję się oliwką. Na razie nie mam rozstępów chociaż do 14 t.c schudłam 6 kg a teraz przytyłam 3 kg
Dagmara
2005-10-04
16:13:26
Email
ja się smarowałam oliwką przez całą ciąże i nie mam nawet jednego rozstępu. Cellulit owszem ale lepsze to niż rozstępy..
Labor
2005-10-13
12:56:51
Email
Witaj, nie spotkałam się z kremami na cellulit które mogą być uzywane podczas ciąży. Też przed ciążą uzywałam tego typu specyfików, ale zawierają one między innymi kofeinę która nie jest wskazana. Jest parę rzeczy które trzeba przestarzegać żeby nie dostać pomarańczowej skórki albo jej nie pogłębiać (zero słodyczy, dużo wody itd) i chyba tylko to nam zostaje przez te 9 miesięcy:)))) ale to przecieżnie jest wielkie wyrzeczenie:)))
emi
2005-10-14
15:10:08
Email
czesc :) ja jestem w 26 tygodniu i od poczatku ciazy przytylam tylko 1 kg a mimo to kilka dni temu jak wyszlam z wanny to sie przerazilam- na pupie pelno rozstepow:(( wyglada to fatalnie...ide do lekarza zeby zapytac sie o jakis krem...a do tej pory caly czas smarowalam sie oliwka ale jednak to nie pomoglo ...pozdrawiam
ilona81
2005-10-17
21:20:49
Email
Oj.. to dziwne.. tylko kilogram? to z czego te rozstępy.. :( Dobrze że pupę mało kto ogląda.. ;) ja też pewnie bede miała.. u mnie to rodzinne :/
bea
2005-10-25
09:54:59
Email
Jest taki krem firmy DAX, który ma zapobiegać rozstępom i można go stosować w ciąży. Nazywa się galaretka na rozstępy.
Pati
2005-10-25
18:02:42
Email
Hej, ja smaruję ciałko oliwką, ale uwaga, na bazie olejów naturalnych, np. migdały, wg mojej koleżanki-kosmetyczki lepiej działają na skórę właściwą. Polecam niemieckie oliwki f-my Wieleda.Są super, natłuszczają skórę, a nie zostawiają tłustego filmu. A co do cellulitu, to jest taki żel Kolastyny - może być używany w czasie ciąży.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum