szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - muszę leżeć


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
edzia75
2005-03-03
Email
witam wszystkich jestem w 19 tygodniu od lekarza dostalam przykaz lezenia mam problemy z szyjka macicy moze ktos ma lub mial podobny problem napiszcie papatki
gigabyte
2005-03-03
13:14:33
Email
Witam cie serdecznie przyszla mamusiu ! ja jestem w prawie 17 tygodniu ciazy i mam problem taki jak nie przesunieta kosmowka narazie nie mosze lezec gin powiedzial mi ze mam czas jeszcze ze prawdopodobnie sie przesunie jesli nie to bedzie problem z utrzymaniem ciazy poniewaz plod jest nisko osadzony czyli i macica terz wiec jak plod bedzie juz dos duzy i ciezki moze dojsc do poronienia lub wczesnego porodu boje sie ale jestem dobrej mysli bedzie dobrze terz zycze ci duzo optymizmu lez jesli trzeba warto sie poswiecic jest dla kogo jak bedzie trzeba terz zrobie wszystko aby bylo zdrowe i cale dzieciatko jeszcze raz serdecznie cie pozdrawiam i ddddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzoooooooooooo OPTYMIZMU!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))
edzia75
2005-03-03
13:56:20
Email
trudno jest mi wylezec bo mam w domu juz 3,5 letniego sunka ktory caly czas czegos chce a juz najbardziej wtedy gdy leze maz calymi dniami jest poza domem zaczynam sie czuc jak pasozyt ktory zeruje na swoim zywicielu wielkie sorry ale zalapalam dolek pa pa
Agata
2005-03-03
16:47:52
Email
Kochane jak musicie to leżcie. Dziecko warte jest takiego poświęcenia. Ja przeleżałam prawie całą ciąże (z wyjątkiem 3-4 tygodni) Czasmi dostawałam szału...było lato...ciepło a ja nigdzie nie mogłam iść. Moimi jedynymi wyjściami było wizyty u lekarza. Ale warto....w grudniu urodziłam córunię (fakt, że prawie o miesiąc za wcześnie)ale piękną i zdrową. Pozdrawiam was i trzymajcie się.
Michalina
2005-03-05
13:16:21
Email
Leżałam przez 3 ostatnie miesiące ciąży z powodu zbyt krótkiej szyjki macicy. Chodzenie groziło przedwczesnym porodem...więc leżałam. Po miesiącu spędzonym w łóżku miałam już dosyć wszystkiego. Nie mogłam już ani czytać ani oglądać filmów. Leżałam i gapiłam się w sufit. A teraz mam ślicznego i zdrowego bobaska.
Morgana69
2005-03-07
11:05:32
Email
Hej! Jestem w 6 miesiącu ciąży - leżę od 2 miesiąca w łózku bo moja ciąża od poczatku najlepiej nie przebiegała, więc muszę wypoczywać. Nie oznacza to, że leżę do góry kołami i nic nie robię. Najważniejsze, żeby się nie męczyć! Poza tym można normalnie funkcjonować. Odpoczynek w domu to nie takie znów straszne zajęcie, aczkolwiek przy aktywnym trybie życia, trochę męczące. Najważniejsze, żeby urodził się zdrowy maluch. Dla tej idei warto się pomęczyć...
kaszu
2005-03-14
18:38:23
Email
Hej! ja także niestety muszę dużo odpoczywac,nie wykonywać żadnych zajęć domowych typu:czyszczenie okien,itd.,absolutnie niczego nie dzwigać,no i zero sexu! Moja ciąża jest zagrożona,ale mam nadzieję,że wszystko będzię ok! Słuchajcie może z moich ust to trochę dziwnie zabrzmi,bo wiele przeszłam ale musimy mysleć pozytywnie!!! Pozdrawiam!
tabi3
2005-03-30
23:36:33
Email
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!!Jestem w 28 tyg. i pierwsze 5 miesiecy spedziłam w szpitalu albo w domu na lezeniu.To moje pierwsze dziecko ale wiem że warto sie poświecic dla takiego maleństwa.Pozdrawiam
foxylady
2005-03-31
14:40:46
Email
Ja jestem dopiero w 15 tygodniu i muszę lezeć, bo mam krwiaka na łożysku i zagraża mi poronienie. To naprawdę straszne, bo myslałam, że jak skończył się 3 miesiąc to już będzie spoko pod tym względem. Tak bym chciała mieć maleństwo i nie wiadomo co będzie.
rysia
2005-05-18
12:10:11
Email
lezenie znana mi sprawa i bardzo uciazliwa (kota mozna dotac i mocnych zawrotow głow)obecnie jestem w 7 miesacu i juz dostalam nakaz lezenai do konca ciazy leze juz miesac bo szyjka macicy sie troszke rozwarla i mialam skorcze o ktorych nie wiedzialam ale wcinam nospe i jest ok a na poczatku ciazy mialam odklejenie kosmowki i lezalam w szpitalu wiec nastepny miesac lezenia ale sie oplacilo bo ciaza zostala utrzymana i sie zagoilo z doswiadczenia dziewuchy naprawde jak trzeba lezec to trzeba i nie ma bata
Morgana69
2005-05-18
12:48:16
Email
Witam! Jestem w 35 t.c., a miałam przykaz leżenia od 6 t.c., bo groziło mi poronienie. Można się przyzwyczaić, choć i znudzić przy okazji. Nie trzeba non stop leżeć, najważniejsze, żeby odpoczywać i nie pracować ciężko. Ja już jestem na wylocie, ale Tobie zostało jeszcze sporo czasu. NIe zaniedbaj tego. Twoje maleństwo potrzebuje Twojego poświęcenia! Pozdrawiam!
Anula
2005-05-18
14:07:55
Email
Ja też musiałam leżeć (miałam przedwczesne skurcze) przez ostatnie 2 miesiące. Przez pierwszy tydzień nawet mi się to podobało-nie musiałam nic robić,ani gotować ani sprzątać i nadrobiłam zaległości w czytaniu i oglądaniu filmów.Ale później dostawałam białej gorączki. Byłam wściekła, złośliwa, najbardziej wkurzał mnie mąż-a mianowicie to że wszystko robi nie tak jak ja (źle wiesza pranie,bo pogniecione, nie prasuje, źle sprząta).Dużo zawdzięczam mamie i siostrze oraz jej dzieciom w wieku szkolnym, którzy pomagali mi, gotowali i zajmowali się moim 4 letnim synkiem, który w dodatku prawie cały ten czas siedizał ze mną w domu, bo co poszedł do przedszkola to od razu był chory, a ja zaraz po nim.To na dodatek była zima. Synek stał się coraz bardziej nieznośny (co się dziwić-większość dnia sie nudził bo wszyscy w pracy lub szkole). Ale wytrwałam. Jak tylko się skończył 37 t.c. mogłam już wstać i bezpiecznie rodzić. Z tej radości zrobiłam generalne porządki w domu (po swojemu,a nie byle jak jak mój mąż).I chodziłam tak jeszcze 2 tygodnie. Urodziłam 4 dni przed terminem. Dziś Córeczka ma 1,5 m-ca i codziennie powtarzam sobie że warto było. jej usmiech i wielki oczy wpatrzone we mnie wynagradzają mi wszystko. Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę jak najmniej problemów szczęśliwego rozwiązania.
Nusia
2005-05-19
12:16:18
Email
Witam. Ja leżę od 20 tygodnia i już nie jest tak źle. Jestem teraz w 29tyg. Całe szczęście,że mam stałe łącze do internetu i anielskiego męża, który gotuje mi obiadki. Jeśli nie położyli Cię w szpitalu to sytuacja nie jest aż tak poważna. Trzymajcie się. Wszystko będzie ok. Ja już przestałam się martwić.
ifka
2005-09-17
14:17:52
Email
czesc! jestem w 33t i lekarz kazał mi leżeć bo szyjka macicy jest już miękka. Martwię się bo do tej pory miałam już różne problemy ciążowe i nawet leżałam w szpitalu w 18 i 19t. Szyjka jest miękka ale zamknięta. Oprócz tego bardzo boli mnie przy każym kroku i ruchu dół brzucha - to podobno rozchodzą się wiązadełka łonowe. Czy moze jakas kolezanka ma doświadczenie lub dobrą radę w tym względzie? pozdrawiam serdecznie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum